Hopp over kalender - Til hovedinnhold - Topp

Aktivitetskalender

«« Apr - 2017 »»
M T O T F L S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Barneskoler - Piker

Innledende spill

Mjøndalen - Stenseth    4 - 0                   Krokstad - Solberg        1 - 2

Åsen - Mjøndalen         2 - 3                    Solberg - Krokstad        0 - 0

Stenseth - Åsen           0 - 1                   

Tabeller

Mjøndalen 2 - 0 - 0    7 - 2   4                 

Åsen         1 - 0 - 1    3 - 3  2                 

Stenseth   0 - 0 - 2    0 - 5   0 

Play-Off kamp

Stenseth - Krokstad     1 - 4               

Semifinaler

Mjøndalen - Krokstad   2 - 1     

Solberg - Åsen            2 - 1

Finale

Mjøndalen - Solberg    3 - 2   

Vinner;     Mjøndalen Skole

 

Barneskoler - Gutter

Innledende spill

Mjøndalen - Stenseth    4 - 0                   Krokstad - Solberg        2 - 0

Åsen - Mjøndalen         1 - 3                    Solberg - Krokstad        1 - 2

Stenseth - Åsen           0 - 3                   

Tabeller

Mjøndalen 2 - 0 - 0    7 - 1   4                 

Åsen         1 - 0 - 1    4 - 3  2                 

Stenseth   0 - 0 - 2    0 - 7   0 

Play-Off kamp

Stenseth - Solberg      2 - 1               

Semifinaler

Mjøndalen - Stenseth   6 - 1     

Krokstad - Åsen          3 - 1

Finale

Mjøndalen - Krokstad   7 - 2   

Vinner;     Mjøndalen Skole

 

Ungdomsskoler

Innledende spill

Gutter                                                 Piker          

Killingrud - Eknes        10 - 1                  Killingrud - Eknes         1 - 6

Eknes - Veiavangen      0 - 4                  Eknes Veiavangen        5 - 2

Veiavangen - Killingrud 2 - 2                  Veiavangen - Killingrud  3 - 3

                                              Tabeller

Killingrud      1 - 1 - 0  12 - 3   3              Eknes         2 - 0 - 0  11 - 3   4

Veiavangen   1 - 1 - 0   6 - 2   4              Veiavangen 0 - 1 - 1    5 - 8   1

Eknes           0 - 0 - 2   1 - 13 0              Killingrud    0 - 1 - 1    4 - 9   1

                                               Finaler

Killingrud - Veiavangen         4 - 1           Eknes - Veiavangen       3 - 2

Vinner;   Killingrud Ungdomsskole           Vinner;     Eknes Ungdomsskole

Eknes Ungdomsskole tok sin 3. seier i pike klassen og beholdt dermed vandrepokalen til odel og eie.

  •     

  •