Resultater Tigers Kompiscup 2020

Pulje 1
Lavoddsen
Øren Supersonics
Høye Køller 1
Ustads Utvalgte
Kongsberg Rockets 

 
Pulje 2
KIIF
Høye Køller 2
Sofasliterne
Neanders
Rosendal IBK


Kampoppsett

Bane   Pulje   Tid     Hjemmelag               - Bortelag                    Resultat
1 1 12.00 Lavoddsen - Øren Supersonics 4-4
2 2 12.00 KIIF - Høye Køller 2 6-5
1 1 12.15 Høye Køller 1 - Ustads Utvalgte 3-5
2 2 12.15 Sofasliterne - Neanders 4-9
1 1 12.30 Kongsberg Rockets - Lavoddsen 5-2
2 2 12.30 Rosendal  - KIIF 5-5
1 1 12.45 Øren Supersonics - Høye Køller 1 3-3
2 2 12.45 Høye Køller 2 - Sofasliterne 6-3
1 1 13.00 Ustads Utvalgte - Kongsberg Rockets 3-5
2 2 13.00 Neanders - Rosendal 4-7
1 1 13.15 Lavoddsen - Høye Køller 1 4-3
2 2 13.15 KIIF - Sofasliterne 7-5
1 1 13.30 Kongsberg Rockets - Øren Supersonics 7-2
2 2 13.30 Rosendal - Høye Køller 2 3-5
1 1 13.45 Ustads Utvalgte - Lavoddsen 4-5
2 2 13.45 Neanders - KIIF 9-5
1 1 14.00 Høye Køller 1 - Kongsberg Rockets 2-8
2 2 14.00 Sofasliterne - Rosendal 3-8
1 1 14.15 Øren Supersonics - Ustads Utvalgte 4-9
2 2 14.15 Høye Køller 2 - Neanders 4-4
1 K1 14.45 Kongsberg Rockets - KIIF 8-5
2 K2 14.45 Neanders - Øren Supersonics 5-3
1 K3 15.00 Lavoddsen - Høye Køller 2 6-1
2 K4 15.00 Rosendal - Ustads Utvalgte 5-6
1 S1 15.15 Kongsberg Rockets - Ustads Utvalgte 2-3*
2 S2 15.15 Neanders - Lavoddsen 6-3
2 F 15.45 Ustads Utvalgte - Neanders 4-5*

* etter straffer

Resultater Tigers Kompiscup 2018

Pulje 1
Aldri For Sent
ECT Elite
Høye Køller
Rosendal IBK
Åsen Prostatas
 
 
Pulje 2
Asker Oldboys
Ginger IBK
Hvite Gutter
Neanders
Ustads Utvalgte
 
 
Kampoppsett

Bane Pulje Tid Hjemmelag - Bortelag Resultat
1 1 11.00 Aldri For Sent - ECT Elite 6-2
2 2 11.00 Asker Oldboys - Ginger IBK 5-5
1 1 11.15 Høye Køller - Rosendal IBK 5-3
2 2 11.15 Hvite Gutter - Neanders 5-6
1 1 11.30 Åsen Prostatas - Aldri For Sent 3-3
2 2 11.30 Ustads Utvalgte - Asker Oldboys 8-7
1 1 11.45 ECT Elite - Høye Køller 5-6
2 2 11.45 Ginger IBK - Hvite Gutter 3-7
1 1 12.00 Rosendal IBK - Åsen Prostatas 3-2
2 2 12.00 Neanders - Ustads Utvalgte 7-5
1 1 12.15 Aldri For Sent - Høye Køller 2-5
2 2 12.15 Asker Oldboys - Hvite Gutter 6-1
1 1 12.30 Åsen Prostatas - ECT Elite 6-1
2 2 12.30 Ustads Utvalgte - Ginger IBK 5-6
1 1 12.45 Rosendal IBK - Aldri For Sent 4-4
2 2 12.45 Neanders - Asker Oldboys 7-5
1 1 13.00 Høye Køller - Åsen Prostatas 2-2
2 2 13.00 Hvite Gutter - Ustads Utvalgte 4-4
1 1 13.15 ECT Elite - Rosendal IBK 2-6
2 2 13.15 Ginger IBK - Neanders 6-3
1 Kvart 1 13.45 Høye Køller - Ustads Utvalgte 4-9
2 Kvart 2 13.45 Neanders - Åsen Prostatas 3-4*
1 Kvart 3 14.00 Rosendal - Asker Oldboys 5-2
2 Kvart 4 14.00 Ginger IBK - Aldri For Sent 4-3
1 Semi 1 14.15 Ustads Utvalgte - Ginger IBK 4-5*
2 Semi 2 14.15 Åsen Prostatas - Rosendal IBK 5-6*
2 Finale 14.45 Ginger IBK - Rosendal IBK 1-2


* etter straffer

  •     
  •