Hopp over kalender - Til hovedinnhold - Topp

Aktivitetskalender

«« Aug - 2017 »»
M T O T F L S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Kontaktpersoner aldersbestemt sesongen 2016/2017

Lag Navn Posisjon Telefon e-post
         
G97/98/99 Eystein Kylland Trener/coach 93 48 18 05 eystein@kylland.com
  Jarle Gommerud Leder/kontakperson 90 55 67 90 jarle.g@nor92.com
  Vidar Aspeholen Trener/coach 45 00 73 42 aspeholen@ebnett.no
  John Arild Sukkestad Lagleder 90 85 49 51 j.a.sukkestad@gmail.com
  Hanne Strand Dugnadsansvarlig 98 07 60 54 hs@ect.no
         
G00/01 Didrik Grøstad Hovedtrener 97 10 72 00 didrikgrostad@yahoo.no
  Jørgen Becher Hovedtrener 46 41 97 51 jbecher_25@hotmail.com
  Bjørn Ingar Østnæs  Hjelpetrener/lagleder 91 11 51 13 biostnas@online.no
  Trude Ullern Dugnadsansvarlig 90 12 70 50 trude.ullern@medi.no
  Siv Hunnestad Dugnadsansvarlig 99 64 94 04 hunnis34@hotmail.com
         
G02/03 Børre Gommerud Hovedtrener  97 69 02 45 borre.g@nor92.com
  Robin Kämpe Hovedtrener 93 41 85 96 robinkampe@hotmail.com
  Glenn Selbo Hjelpetrener/lagleder 92 87 78 00 gtselbo@gmail.com
         
G04/05 Anders Blom Hovedtrener 93 49 49 78 anders@blommern.com
  Eystein Kylland Hjelpetrener/lagleder 93 48 18 05 eystein@kylland.com
  Vidar Aspeholen Hjelpetrener/lagleder 45 00 73 42 aspeholen@ebnett.no
  Ann Kristin Nilsen Dugnadsansvarlig   annkristin_nilsen@yahoo.no
         
G06 Jon Vegar Eliassen Hovedtrener 41 30 01 62 jve@ebnett.no
  Rickard Jacobsson Hjelpetrener/lagleder 92 35 04 35 richard.jacobsson@bring.com
  Pål Ripel Hjelpetrener/lagleder 90 08 84 49 pal.ripel@gmail.com
         
G07 Bent Nilssen Hovedtrener 90 75 40 04 bent.n@nor92.com
  Robin Haugen Hjelpetrener/lagleder 40 28 64 73 pipeservice@gmail.com
  Roy Themte Hjelpetrener/lagleder 90 52 02 06 roy.themte@prodecon.no
         
G08 Ståle Schulstad Hovedtrener 99 23 59 66 stale.schulstad@outlook.com
  Mia Vannebo Hjelpetrener/lagleder 95 79 98 75 miavannebo@gmail.com
         
G/J09/11 Silje Johansen Hovedtrener 99 49 52 07 siljejohansen@live.no 
         
Jenter 05-08 Silje Johansen Hovedtrener

99 49 52 07

siljejohansen@live.no
         
Jenter J00-01 Michal Janic Hovedtrener 92 41 62 92 michal.j@nor92.com
  Tor Petter Andreassen Hjelpetrener/lagleder 98 29 64 47 tor-petter@bilutstyr-drammen.no
         
         


* I alle miniputtklassene har vi lag både for jenter og gutter (2010-2006)

  •     

  •