Hopp over kalender - Til hovedinnhold - Topp

Aktivitetskalender

«« Nov - 2019 »»
M T O T F L S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Kontaktpersoner aldersbestemt sesongen 2019/2020

Lag Navn Posisjon Telefon e-post
         
G17 Mikael Sjöqvist Hovedtrener 473 43 156 sjokan@nor92.com
  Henning Larsson Ass. trener 454 74 645 hlarsson@live.no
  Børre Gommerud Leder 97 69 02 45 borre.g@nor92.com
  Glenn Selbo Lagleder/ass. trener 928 77 800 gtselbo@gmail.com
         
G14 Anders Blom Lagleder 93 49 49 78 anders@blommern.com
  Eystein Kylland Trener 93 48 18 05 eystein@kylland.com
  Vidar Aspeholen Trener 45 00 73 42 aspeholen@ebnett.no
         
G13 Jon Vegar Eliassen Hovedtrener 41 30 01 62 jve@ebnett.no
  Pål Ripel Hjelpetrener 90 08 8449   pal.ripel@gmail.com
         
         
G12 Bent Nilssen Trener 907 54 004 bent.n@noratel.no
  Robin Haugen Lagleder    
         
G11 Ståle Schulstad Trener 99 23 59 66 stale.schulstad@outlook.com
  Mia Vannebo Hovedtrener 95 79 98 75 miavannebo@gmail.com
         
         
Miniputt  Silje Johansen Hovedtrener 99 49 52 07 siljejohansen@live.no 
(2009/2010)        
         
Miniputt Silje Johansen Hovedtrener 99 49 52 07 siljejohansen@live.no
(2011-2013    

 

 
         
J14 Silje Johansen Hovedtrener

99 49 52 07

siljejohansen@live.no
  David Correia Hemmingsen Hjelpetrener/lagleder   tubbs24@gmail.com
         


* I alle miniputtklassene har vi lag både for jenter og gutter (2009-2013)

  •