Hopp over kalender - Til hovedinnhold - Topp

Aktivitetskalender

«« Des - 2017 »»
M T O T F L S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kontaktpersoner aldersbestemt sesongen 2017/2018

Lag Navn Posisjon Telefon e-post
         
G19 Jarle Gommerud Leder/kontaktperson 90 55 67 90 jarle.g@nor92.com
  John Arild Sukkestad Lagleder 90 85 49 51 j.a.sukkestad@gmail.com
  Hanne Strand Dugnadsansvarlig 98 07 60 54 hs@ect.no
         
G17 Didrik Grøstad Hovedtrener 97 10 72 00 didrikgrostad@yahoo.no
  Børre Gommerud Leder 97 69 02 45 borre.g@nor92.com
  Robin Kämpe Trener 93 41 85 96 robinkampe@hotmail.com
         
G15 Børre Gommerud Leder 97 69 02 45 borre.g@nor92.com
  Robin Kämpe Hovedtrener 93 41 85 96 robinkampe@hotmail.com
  Glenn Selbo Hjelpetrener/lagleder 92 87 78 00 gtselbo@gmail.com
         
G13/12 Anders Blom Lagleder/hjelpetrener 93 49 49 78 anders@blommern.com
  Eystein Kylland Trener 93 48 18 05 eystein@kylland.com
  Vidar Aspeholen Trener 45 00 73 42 aspeholen@ebnett.no
         
G12 Jon Vegar Eliassen Hovedtrener 41 30 01 62 jve@ebnett.no
  Pål Ripel Hjelpetrener 90 08 8449   pal.ripel@gmail.com
  Robin Haugen Ass. lagleder    
         
G10/9 Ståle Schulstad Trener 99 23 59 66 stale.schulstad@outlook.com
  Mia Vannebo Hovedtrener 95 79 98 75 miavannebo@gmail.com
  Nina Brennhovd Olsen Dugnadsansvarlig   ninab-o@hotmail.com
         
G7/J7 Silje Johansen Hovedtrener 99 49 52 07 siljejohansen@live.no 
         
G6/J6 Mia Vannebo Hovedtrener 95 79 98 75 miavannebo@gmail.com
  Silje Johansen Hovedtrener

99 49 52 07

siljejohansen@live.no
         
J13 Silje Johansen Hovedtrener

99 49 52 07

siljejohansen@live.no
  David Correia Hemmingsen Hjelpetrener/lagleder   tubbs24@gmail.com
         


* I alle miniputtklassene har vi lag både for jenter og gutter (2011-2006)

  •