Hopp over kalender - Til hovedinnhold - Topp

Aktivitetskalender

«« Jul - 2020 »»
M T O T F L S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Styret sesongen 2019/2020

Hovedstyret    
Pia Camilla Arnås Leder pia.arnas at gmail.com
Lars Erik Olsen Nestleder leo.lars.erik.olsen at gmail.com
Michal Janic Styremedlem michal.j at nor92.com
Børre Gommerud Styremedlem borre.g at nor92.com
Jarle Gommerud Styremedlem jarle.g at nor92.com
Linda Gulbrandsen Styremedlem lindagulbrandsen at hotmail.com
Martin Grøterud Johnsrud Styremedlem mjohnsrud03 at gmail.com
     
Juniorstyret    
Lars Erik Olsen Hovedstyre repr. leo.lars.erik.olsen at gmail.com
Mia Vannebo Medlem miavannebo at gmail.com
Silje Johansen Medlem siljejohansen at live.no
Lise Myrland Medlem limy at live.no
Kathrine Fagerli Medlem kathrine_fagerli at hotmail.com
Veronica Paulsen Medlem veronicakp at live.no
Tor Inge Johnsrud Medlem toringe.johnsrud at gmail.com
     
     
Valgkomite    
Vidar Aspeholen Leder Valgkomite vidar.aspeholen at norgeshus.no
Veronica K. Paulsen Medlem Valgkomite veronicakp at live.no
Dag Erik Nilssen Medlem Valgkomite dag.erik.nilssen at scanox.no
     
Sportslig Utvalg    
Mikael Sjöqvist Leder sjokan at nor92.com
Vidar Aspeholen Medlem vidar.aspeholen at norgeshus.no
Børre Gommerud Medlem borre.g at nor92.com
     
  •     
  •