Hopp over kalender - Til hovedinnhold - Topp

Aktivitetskalender

«« Sept - 2020 »»
M T O T F L S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Styret sesongen 2020/2021

Hovedstyret    
Pia Camilla Arnås Leder pia.arnas at gmail.com
Lars Erik Olsen Nestleder leo.lars.erik.olsen at gmail.com
Michal Janic Styremedlem michal.j at nor92.com
Børre Gommerud Økonomi ansvarlig borre.g at nor92.com
Jarle Gommerud Sekretær/Styremedlem jarle.g at nor92.com
Linda Gulbrandsen Styremedlem lindagulbrandsen at hotmail.com
Martin Grøterud Johnsrud Ungdomsrep./Styremedl. mjohnsrud03 at gmail.com
     
Juniorstyret    
Lars Erik Olsen Hovedstyre repr. leo.lars.erik.olsen at gmail.com
Mia Vannebo Medlem miavannebo at gmail.com
Silje Johansen Medlem siljejohansen at live.no
Lise Myrland Medlem limy at live.no
Kathrine Fagerli Medlem kathrine_fagerli at hotmail.com
Veronica Paulsen Medlem veronicakp at live.no
Tor Inge Johnsrud Medlem toringe.johnsrud at gmail.com
     
     
Valgkomite    
Vidar Aspeholen Leder Valgkomite vidar.aspeholen at norgeshus.no
Veronica K. Paulsen Medlem Valgkomite veronicakp at live.no
Tor Inge Johnsrud Medlem Valgkomite  
     
Sportslig Utvalg    
Mikael Sjöqvist Leder sjokan at nor92.com
Børre Gommerud Medlem borre.g at nor92.com
     
Kontrollutvalg Brit Tandberg  
  Fredrik Steiner  
  Anders Blom  
  •     
  •